Upadłość konsumencka- jak bronić się przed sądem

Upadłość konsumencka przyciągnęła w ostatnim czasie znaczne zainteresowanie ze strony użytkowników zadłużonych i nie ma się, czemu zdumiewać.

Zdaniem bowiem specjalistów z branży finansowej i prawnej obecnie jest to jedno z najbardziej efektywnych rozwikłań, wówczas gdy chodzi o zmartwienia ludzi zadłużonych i przekredytowanych. Wskazane jest, albowiem nadmienić, iż do tej chwili ogłoszenie bankructwa graniczyło niejako z cudem, czego unaocznieniem może być fakt, że z tej instytucji prawnej od chwili jej wprowadzenia skorzystało tylko kilkadziesiąt osób w skali całego naszego państwa.

Wszystko odmieniło się na początku stycznia bieżącego roku, kiedy w życie weszły znowelizowane przepisy. W tej chwili upadłość konsumencka jest o wiele bardziej dostępna dla przeciętnego Kowalskiego. Według prowadzonych statystyk tylko w początkowym półroczu tego roku z perspektywy ogłoszenia bankructwa skorzystało ponad kilkaset osób i wszystko dowodzi na to, iż ten trend będzie się utrzymywał. Wiele osób (szczególnie tych nazbyt zadłużonych) zadaje sobie wątpliwość „czy upadłość konsumencka” jest dla nich właściwym rozwiązaniem.

No cóż, na tak postawione pytanie i ma bezdyskusyjnej odpowiedzi, upadłość konsumencka wniosek albowiem wszystko zależy od indywidualnej sytuacji konkretnej osoby. Każda z nich mówi sobie albowiem odpowiedzieć na pytanie czy jest w stanie zainicjować życie o przysłowiowego zera (wskazane jest, bowiem nadmienić, że przeprowadzanie upadłości łączy się częstokroć z licytacją majątku, jaki posiada zadłużony w zamysle spełnienia praw wierzycieli).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Upadłość konsumencka- jak bronić się przed sądem”

Leave a Reply

Gravatar